زیرا دروازه بان رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

زیرا: دروازه بان رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پسر زیدان دروازه‌بان رئال مادرید می‌شود

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوکا زیدان، یکی از پسران سرمربی رئال مادرید پذیرفت که دروازه بان سوم این تیم اسپانیایی باشد. یانیس (دروازه بان سوم مادرید) به خاط

پسر زیدان دروازه‌بان رئال مادرید می‌شود

پسر زیدان دروازه بان رئال مادرید می شود

عبارات مهم : دروازه بان

لوکا زیدان به عنوان دروازه بان رئال مادرید در این تیم بازی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوکا زیدان، یکی از پسران سرمربی رئال مادرید پذیرفت که دروازه بان سوم این تیم اسپانیایی باشد. یانیس (دروازه بان سوم مادرید) به خاطر وقت زیاد داشتن جهت بازی به زودی مادرید را ترک می کند. او فصل گذشته تنها ۱۴ دقیقه برابر کولتورال لئونسا در مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری بازی کرد. با خروج یانیس، مادرید جهت این پست از دو دروازه بان استفاده خواهد کرد. علاوه بر لوکا، الکس کرانینکس نیز به عنوان دروازه بان سوم تیم حضور خواهد داشت.

پسر زیدان دروازه‌بان رئال مادرید می‌شود

لوکا زیدان فصل خوبی را پشت سر گذاشته بود تا این که از ناحیه کتف آسیب دید. او بعد از حضور در ترکیب مهم کاستیا (تیم دوم رئال مادرید) در بازی های بعد زیر سایه کارلوس ابد ماند. لوکا با این حال در ژانویه ۲۰۱۷ توانست دوباره به ترکیب مهم راه پیدا کند و در هفت بازی پیاپی از دروازه تیمش حفاظت کند. او در این مسیر، ۱۰ گل دریافت کرد و به همراه کاستیا دو پیروزی به دست آورد و دو بار از حریفانش شکست خورد. همچنین در سه بازی به تساوی رسید.

زین الدین زیدان، سال گذشته لوکا و انزو را با خود به اردوی پیش فصل برده بود که لوکا در آن وقت توانست در یک بازی دوستانه برابر پاری سن ژرمن جهت نخستین بار، پیراهن تیم اول مادرید را بپوشد. او فصل گذشته نیز برابر کولتورال لئونسا بازی کرد و یک بار دروازه اش باز شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، لوکا زیدان، یکی از پسران سرمربی رئال مادرید پذیرفت که دروازه بان سوم این تیم اسپانیایی باشد. یانیس (دروازه بان سوم مادرید) به خاط

لوکا می تواند با حضور در اردوی پیش فصل مادرید در آمریکا با تجربه تر شود.

واژه های کلیدی: دروازه بان | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs