زیرا دروازه بان رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

زیرا: دروازه بان رئال مادرید اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تخریب دولت در این شرایط به هیچ وجه درست نیست/ مردم کشور عزیزمان ایران می‌توان

دادستان کل کشور تاکید کرد: تخریب دولت به هیچ وجه درست نیست، ولی این نگاه به این معنا نیست که عملکرد دولت را نقد نکنیم. نقد هر لحظه سازنده است ولی تخریب به هیچ و

تخریب دولت در این شرایط به هیچ وجه درست نیست/ مردم کشور عزیزمان ایران می‌توان

دادستان کل کشور: تخریب دولت در این شرایط به هیچ وجه درست نیست/ مردم کشور عزیزمان ایران می توانند روی پای خود بایستند

عبارات مهم : ایران

دادستان کل کشور تاکید کرد: تخریب دولت به هیچ وجه درست نیست، ولی این نگاه به این معنا نیست که عملکرد دولت را نقد نکنیم. نقد هر لحظه سازنده است ولی تخریب به هیچ وجه درست نیست.

حجت الاسلام جعفر منتظری در گفت وگو با ایلنا، در پاسخ به این پرسش که با توجه به خروج آمریکا از برجام و شرایط فعلی اقتصادی عالی ترین رویکرد سیاسی چیست، گفت: عالی ترین راه حل در این شرایط تنها اقتصاد مقاومتی است.

دادستان کل کشور ادامه داد: کشور باید روی پای خود بایستید. نه تنها به آمریکا بلکه به اروپا نباید متکی باشیم. ملت کشور عزیزمان ایران ظرفیت های بسیار زیادی دارد و می تواند روی پای خود بایستد و در برابر توطئه ها مقاومت کند.

تخریب دولت در این شرایط به هیچ وجه درست نیست/ مردم کشور عزیزمان ایران می‌توان

دادستان کل کشور در پاسخ به این پرسش که آیا در این شرایط تخریب دولت راهکار مناسبی هست، افزود: تخریب دولت به هیچ وجه درست نیست، ولی این نگاه به این معنا نیست که عملکرد دولت را نقد نکنیم. نقد هر لحظه سازنده است ولی تخریب به هیچ وجه درست نیست.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | سازنده | آمریکا | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs